یوتیوبرشو

چطورمیتوان کاری کرد که پول برای شما کار کند جای اینکه شما برای پول کار کنید

ممکن است که شما هم مانند بیشتر مردم باشید و با این برنامه بزرگ شده باشید که برای درآوردن پول باید به شدت کارکرد اگر اینگونه هستید سخت در اشتباه هستید.زیرا درست آن این است که باید پول خودتان را وادار کنید تا برای شما کار کند.
باید دانست که با صرف کار و تلاش زیاد نمیتوان ثروتمند شد زیرا میلیونها نفر هستند که به سختی کار میکنند آیا همه آنها ثروتمند هستند؟ نه حتی تعداد اندکی هم از این افراد به ثروت نرسیدند.پس تصوری که اکثر مردم دارند که باید به سختی کارکرد تا ثروتمند شد یک تصور اشتباه است. زیرا سخت کار کردن مهم نیست بلکه هوشمندانه کار کردن مهم است.

ثروتمندان در ابتدا سخت کار میکنند تا به هدفی که در آینده دارند برسند و این سخت کار کردن را موقتی میدانند.
ولی فقیران هدفی در آینده برای خود ندارند آنها سخت کار میکنند تا هزینه های زندگی را فراهم کنند.

طبق قانون پارکینسون: هزینه ها همیشه نسبت به درامد بالا میرود. هرچه درامد آنها بیشتر شود هزینه ها نیز رشد کرده و خود را به درامدها میرسانند. کار کردن افراد فقیر همیشگی و دائمی میباشد
ثروتمندان میدانند که اگر پولشان سخت تر برای آنها کار کند خودشان نیاز به کار کمتری دارند.به یاد داشته باشید که پول انرژی است فقیران انرژی پول را کنار میگذارند وانرژی خود را به کار میبرند.

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پرفروش ” پدر پولدار و پدر بی پول ” میگوید:  مردم عادی برای پول کارمیکنند، اما در مورد پولدار ها، این پول است که برای آنها کار میکند.

افراد به دلیل ترس از بی پولی ، ترس از شکست و از دست دادن شغل و منبع درآمد خود هیچگاه در این راه قدم بر نمی دارند. بیشتر مردم در چرخه زندگی گرفتار می شوند و هر روز صبح زود از خواب بر میخیزند، به سر کار می روند ، مخارج خود را می پردازند و دوباره صبح زود بلند می شوند، به سر کار میرند و … .

خیلی از مردم تنها چنین قالبی را می توانند برای زندگی خود متصور شوند و برای آنها خارج شدن از این چرخه شاید امری غیرممکن و حتی دور از ذهن به نظر برسد. اما چنین چیزی امکان دارد و تنها راه حلش هم این است که بگذاریم پول برایمان کار کند.

در چه کسب و کارهایی میتوان پول را به کارکردن وا داشت؟

مثال های زیادی در رابطه با کسب درآمد بدین طریق وجود دارد که گاهی اوقات از آنها با عنوان درآمد منفعل (passive income) نام برده می شود. سرمایه گذاری در شرکت های مختلف، درآمد از اینترنت ، خرید و اجاره ملک و غیره، از نمونه های بارز درآمد منفعل هستند.

درآمد منفعل دقیقا چیست؟

هر کاری که با کمترین دخالت انسان انجام شود و درآمدزایی به همراه داشته باشد، جز درآمد منفعل محسوب میشود. به همین دلیل، فروش کالا به طریقی که کمترین واسطه در فرآیند فروش دخالت داشته باشد و شامل کمترین فعالیت های بدنی و غیر بدنی شود و همچنین  بیشترین درآمد را برای فروشنده به همراه داشته باشد، جز درآمد منفعل محسوب می شود.

جواب دادن به این سوال که چطور میتوان درآمد منفعل خلق کرد به سادگی نیست اما با صرف زمان زیاد ، دانش کافی و استفاده از فرصت ها میتوان به آن دست پیداکرد مثلا تصور کنید که شمایک فروشگاه در زمینه عرضه محصولات خانگی دارید کافی است یک مجرای جدید از فروش را در اینترنت آغاز کنید نیاز نیست حتما وب سایتی باشید یا سیر تاپیاز دانش وب را بدانید شما میتوانید با بستن یک قرار داد ساده با دیجی کالا یا بامیلو محصولات خود را داخل این ابرفروشگاه های اینترنتی ایرانی قرار دهید تا در هنگام خواب هم کسب درآمد داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.